Jak to vypadalo před startem 1000 mil československých? Desítky veteránů parkovaly přímo na ulici

1000-mil-ceskoslovenskych-opletalova-praha-pred-startem- (1)

Ve čtvrtek 13. srpna 2020 vyrazí časně z rána desítky veteránů na cestu po Česku a Slovensku. Vyjedou do startu akce s názvem 1000 mil československých. O den dříve se už od časného odpoledne řidiči veteránů sjížděli do pražského centra do Opletalovy ulice, kde sídlí Autoklub ČR. Akci pořádá spolek 1000 mil československých, Veteran Car Club Praha ve spolupráci s Design Veteran Car Clubem Bratislava, Autoklubem ČR a Národním technickým muzeem.

Slavnostní start veteránů proběhne ve čtvrtek 13. srpna od 6.00 hodin ráno, kdy začnou vozidla v minutových intervalech odjíždět na připravenou trasu. Stejný zážitek čeká ten den také všechny zájemce v Bratislavě na Hviezdoslavově náměstí, kam auta budou dojíždět po 16. hodině. Další den startuje druhá etapa z Bratislavy na Pezinskou Babu a zpět, v sobotu 15. srpna v ranních hodinách se pak celý peloton historických automobilů vydá zpátky do Prahy, kde bude cíl před Národním technickým muzeem.

A jak to u Autoklubu ČR ve středu odpoledne vypadalo? Na to se můžete podívat v přiložené fotogalerii, ale i v krátkém videu.

Přečtěte si také:  JÍZDA SLUNOVRATU - červen 2023 [fotogalerie]