Krkonoše Amerikou míří o tomto víkendu již popáté do Vrchlabí

Ještě nezaschl inkoust z razítka ukončení ročníku minulého a máme tady již 1.8. pokračování setkání amerických aut a motocyklů na náměstí ve Vrchlabí a na Liščí farmě. Letošní Krkonoše Amerikou s sebou nesou podtitul jubilejní, protože parta pořadatelů, v čele s Milanem Metelkou oslaví již páté setkání. Zda bude co oslavovat, o tom rozhodnete Vy svou návštěvou, ať již na Vrchlabském náměstí v sobotu 1. srpna 2020 od 10 hodin nebo návštěvou kulturního programu v Holiday Parku Vrchlabí Liščí farmě.

Krkonoše Amerikou 2020 - plakátAkci Krkonoše Amerikou zahájí pořadatelé na náměstí tradičním setkáním a výstavou krásných amerických vozů a muscle cars v deset hodin za doprovodu moderátora Petra Ticháčka, který rád uvede vystoupení Marty’s Henpecked Clubu od 11 hodin či od 12,30 hodin Elišku Ruskovou ze Superstar. Nepovinnou projížďkou po blízkém okolí pak vozy zhlédnou i diváci na dalších místech. Na výstavě bude možno se občerstvit, přijďte si dát pořádný americký Burger, či BBK Ribs, nakoupit drobné suvenýry, ochutnat novinku energetický nápoj F-Drive, či se podívat na stánek závodní stáje Lukamotorsport se závodním vozem Chevrolet Corvette Z06.

Program bude večer pokračovat na Holiday Parku Vrchlabí Liščí farma, který naleznete na výjezdu z Vrchlabí, směrem na Prahu, kde od 20,30 vystoupí AC/DC cover bad, tedy opravdový revival AC/DC, od 22,00 bude vystupovat Hairy Groupies a program na Liščí farmě a pátý ročník výstavy americký aut a motocyklů zakončí ve 23,30 Hard Rock Night until Dawn. Čeká na Vás všechny tedy pěkná porce zábavy a tímto Vás srdečně do Vrchlabí na Krkonoše Amerikou 2020. Přijďte pobejt! Děkujeme všem sponzorům a mecenášům a mediálním partnerům této americké show!

Reportáž z loňského ročníku si můžete prohlédnout zde.

Foto: Vladimír Rožánek

Přečtěte si také:  RÉTROMOBILE 2023 – CITROËN VE ZNAMENÍ ODVAHY A LEHKOSTI