Léto 2022: Volkswagen Užitkové vozy zve fanoušky na VW Bus Festival

pozvanka-2022-VW_Bus_Festival- (2)

Volkswagen Užitkové vozy znovu plánuje velký VW Bus Festival, který se naposledy uskutečnil v roce 2007. Stejně jako tehdy se výstaviště v Hannoveru promění ve dnech 15. až 17. července 2022 v areál s velkým kempem, který bude patřit modelu Bulli. Pořadatelé očekávají tisíce vozů VW Bus všech generací i fanoušků z celého světa, kteří přijedou oslavit svůj kultovní model Bulli.

Od roku 2007 čekají fanoušci na vytouženou zprávu, že Volkswagen Užitkové vozy znovu zorganizuje mezinárodní sraz vozů Bulli. Velké nadšení v komunitě fanoušků začalo 15. července. Ve facebookové skupině „Volkswagen Nutzfahrzeuge Oldtimer“ se objevil „tajemný“ příspěvek se záznamem do kalendáře pro rok 2022. Tento termín se s obrovským očekáváním rychle rozšířil do celého světa.

Přečtěte si také:  Davedesátkový auta u Discolandu Sylvie: ještě, než ho zbourají... [fotogalerie]

Jakub Šebesta, ředitel značky Volkswagen Užitkové vozy, k tomu říká: „Naši věrní fanoušci modelu VW Transporter čekají již dlouho na revival mezinárodního srazu z roku 2007. K tomu dojde v příštím roce a Hannover se znovu stane domovem modelu Bulli. Společně s komunitou fanoušků chceme oslavovat model Bulli a přivítat nejnovějšího člena rodiny: zcela elektrický ID.BUZZ.“

Plánování festivalu je u značky Volkswagen Užitkové vozy v plném proudu a areál na výstavišti v Hannoveru je již rezervován. Více informací bude zveřejněno letos na podzim a na přelomu roku si zájemci o účast budou moci on-line rezervovat parkovací místo pro svůj VW Bus.