Na prodej: 1989 Mercedes-Benz 300 E (W124)

Prodám Mercedes-Benz 300E W124 sedan – lišťák. Rok výroby 1989, přihlášeno na klasických bílých značkách, eko poplatek zaplacen.

Slušná výbava: elektricky ovládané + vyhřívané přední sedačky, automatická klimatizace (nevím, jestli funguje), všechna okna v elektrice včetně střešního okna (funguje na vyklopení i na zasunutí), tempomat, ukazatel tlaku oleje, vnější teploměr, originál hasicí přístroj na sedadle řidiče. Má klasické rádio Becker, elektrickou výsuvnou anténu Hirschmann (není zapojena).

Není na něm viditelná rez, ale má kosmetické vady – v krajích mléčné čelní i zadní sklo, předchozí majitel chtěl opravovat dřevo na středovém panelu, takže je odloupaný lak, chybí ovládání levého vnějšího zrcátka ve dveřích, karoserie je na pár místech promáčklá (není poškozen lak), horší sedačky (vyšisované, spolujezdcova trhlá ve švu, palubka ale nevyšisovaná a hezká), jiné kryty na repro v platě. Motor bez problémů. Na podvozku jsou snížené pružiny Lorinser, ale vepředu škrtají (přidám k autu nové, nenamontované přední pružiny).

Auto je bez problémů pojízdné a funkční, nic nemlátí a automatická převodovka řadí hladce. Najeto 175 tisíc. K prodeji na originál 17″ AMG kolech za 150 000 Kč nebo na 15″ Tecnocast (podobné jako AMG – viz fotogalerie) za 130 000 Kč.

Kontaktní údaje najdete zde.