Nenechte si ujít setkání vozů Porsche 911. Konat se bude v polovině září v Rakousku

spa-hotel-jagdhof-neustift-tirol-stubai_porsche-treffen-3_51338887129_o

Milovníci vozů Porsche nastartují letos v září opět motory a budou je prohánět na horských silnicích v rakouských Alpách. U příležitosti již jedenáctého SETKÁNÍ právě v devátém měsíci roku na úpatí vrcholu Elfer v Neustiftu v tyrolském údolí Stubai připravili výrobci legendárdní značky PORSCHE 911 pro jezdce jedinečný program. Očekávají vás čtyři vzrušující ďábelské jízdy a po nich absolutní relax ve skvěle vybaveném, mnohokrát vyznamenaném wellness areálu jSPA se soukromou oázou klidu SPA CHALET nebo v nádherně velké přírodní zahradě. Nezapomenutelných zážitků bude ovšem celá řada. Nejkrásnější panoramatické alpské silnice a průsmyky v Tyrolsku, Jižním Tyrolsku a Horním Bavorsku slibují senzační výhledy a s máločím srovnatelný zážitek z jízdy. Driving at its best, zcela podle principu Porsche: Využít možnosti na maximum!

Program PORSCHE 911

Ve SPA-HOTELu Jagdhof se stejně naladěným požitkářům nabízí před kulisou impozantních velehor opravdové eldorádo zážitků při projížďkách vozem Porsche 911. Společné výlety vás zavedou po staré Brennerské silnici až do jihotyrolského Sterzingu/Vipiteno, přes pohoří Karwendel se zastávkou na Eng Alm a St. Lorenzen až do Brunecku/Brunico. Na programu legendárního setkání milovníků vozů Porsche je i vysvěcení maskota, túra na hotelovou louku Isse-Alm s grilováním a večerní návštěva Casina.

Přečtěte si také:  XIV. ročník Veteran Rallye Kutná Hora proběhne 26. – 27. srpna 2022

Vyvrcholením pak bude závěrečný večer na rozloučenou s živou hudbou. O vrcholné kulinářské uspokojení se celý týden postará šéfkuchař Boris Meyer, pyšnící se čtyřmi kuchařskými čepicemi podle Gault Millaua. Dostatek jiskřivých a rozpalujících podnětů je přece ten správný olej pro převodovky i balzám pro duše.

Balíček Porsche

Balíček Porsche zahrnuje nejen ubytování s polopenzí, ale i všechny služby v hotelu Jagdhof: čtyři výlety, obědy a nápoje během těchto jízd, stejně jako celý program tohoto velkolepého eventu s živou hudbou a večerní návštěvou Casina.

Přečtěte si také:  O víkendu 26. – 27. 8. proběhne XIV. ročník Veteran Rallye Kutná Hora. Návštěvníci se mohou těšit i na spanilou jízdu po okolí a doprovodný program

12.09. – 19.09.2021: cena balíčku za osobu v dvoulůžkovém pokoji: tři noclehy € 752, čtyři noclehy € 973 nebo sedm noclehů € 1.483.

Výlety s Porsche 911

Vyrazíme po staré Brennerské silnici – 62,4 km do Brixenu a přes St. Lorenzen do Brunecku. Na zpáteční cestě máme příležitost ochutnat a nakoupit lahodné sýrové pochoutky v sýrárně „Capritz“.
Vyrazíme po silnici směr Wattens-Fritzens přes pohoří Karwendel se zastávkou na jedné z nejznámějších horských pastvin Eng Alm a pokračujeme až do Seefeldu. Tato přibližně 300 km dlouhá túra nabízí pohádková horská panoramata a fantastické horské kulisy s neuvěřitelnými vyhlídkami.

Vyrazíme po staré Brennerské silnici, kde se setkávají kultura a historie, do Ridnaunu až ke konečné stanici – k hornickému muzeu Museo Provinciale Miniere. Plánovaným vyvrcholením výletu je zastávka v restauraci „Vinzenz – zum fein Wein“ v uvolněné atmosféře, s dobrou hudbou a vynikajícími službami.

Přečtěte si také:  RÉTROMOBILE 2023 – CITROËN VE ZNAMENÍ ODVAHY A LEHKOSTI

Projedeme idylickými vesničkami Mutters, Axamas, Omes, Unterperfuss, Ötz a Ochsengarten se zastávkou v originální restauraci Kühtaier Dorfstadel. Autentická a poctivá tyrolská pohostinnost je zde na denním pořádku. Poté se budeme vracet zpět do hotelu Jagdhof přes Sellrain. Tato tříhodinová vyjížďka zaujme idylickou kulisou od začátku do konce.