Skvosty s vůní benzinu 2019: fotogalerie veteránů a klasických aut

V plzeňském DEPO2015 se koná třetí ročník motoristické výstavy ‚Skvosty s vůní benzinu‘. Vystaveny jsou zde podle pořadtelů desítky aut za souhrnou cenu přes jednu miliardu korun! Vydali jsme se sem ještě před oficiálním začátkem akce, abychom pro vás auta nafotili.

Mezi vystavenými vozy návštěvníci uvidí opravdové skvosty, z nichž některé nebyly ještě jinde vystaveny či jsou v ČR unikátem: prototyp LaFerrari, jediný Maserati MC 12 u nás anebo vozidlo afrického diktátora Imperial Le Baron. Nechybí ani hala se socialistickými veterány, americkými klasickými automobily, ale i formulemi. Svoji 50letou historii tu ukazuje i MTX.

Vstupenky na místě stojí 250 Kč pro dospělé, 200 Kč zlevněné a 600 Kč rodinné vstupné. Nárok na slevu mají ve všech případech studenti, senioři a děti nad 130 cm. Menší děti a osoby s průkazkou ZTP a ZTP/P s doprovodem mohou na akci zdarma. Otevírací doba je v pátek 14°° – 20°°, v sobotu 10°° – 20°° a v neděli 10°° – 17°°. Kompletní fotogalerii si můžete prohlédnout ZDE.

Přečtěte si také:  Jarní Retro Garáž v Lysé nad Labem: aukce za miliony, ale i spousta náhradních dílů [fotogalerie]